Під Полтавою футбольні фанати змагаються на турнірі (фоторепортаж)

Спорт
Андрій Іванов4 червня 2016 о 18:391149 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Під Полтавою футбольні фанати змагаються на турнірі (фоторепортаж)
Другий футбольний турнір-меморіал Антона Грицая проходить на стадіоні «Лтава» під Полтавою.

Під Полтавою футбольні фанати змагаються на турніріФоторепортаж Андрія Іванова

У порівнянні з минулим роком кількість учасників збільшилася вдвічі. Цього року участь в змаганнях беруть 26 команд. Колективи складаються з фанатів різних міст України, а також на турнір прибули гості з Молдови.

– Основна ідея турніру – пам’ятати про нашого побратима Антона, – розповів Вадим Ямщиков, депутат полтавської міської ради від «Свободи», вболівальник «Ворскли». – Також ми маємо чудову змогу зібратися, поспілкуватися, пограти на гарних полях, дякуючи футбольному клубу «Ворсклі», який нам надав одну зі своїх тренувальних баз.

Треба визнати, що свято футболу вдається на повну, адже усі матчі проходять у дружній атмосфері. Ті, хто не грає у футбол можуть також відпочити: потанцювати, позагорати на сонці. Словом, місця вистачає усім.

Розпочався турнір, як і минулого року від меморіальної дошки Антону Грицаю, яку активісти відновили, після того, як невідомі розбили три дошки воїнам АТО. Після відкриття оновленої дошки, усі організовано вирушили на турнір.

Читайте також: Богдан Шуст: «Коли зателефонував Сачко, я одразу ж прийняв рішення»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter