​Павло Ребенок: «За «Чорноморець» уболіваю, але не в іграх з «Ворсклою»

Спорт
Андрій Іванов16 квітня 2016 о 15:41764 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 ​Павло Ребенок: «За «Чорноморець» уболіваю, але не в іграх з «Ворсклою»
Напередодні гри проти одеського «Чорноморця» гравець, який знає зсередини стан речей в обох командах, Павло Ребенок, розповів про свої очікування від прийдешнього поєдинку…

Павло Ребенок: «За «Чорноморець» уболіваю, але не в іграх з «Ворсклою» 15.04.2016 15:13:45 | Квітень 2016 | Версія для друкуШрифт-+ Павло Ребенок: «За «Чорноморець» уболіваю, але не в іграх з «Ворсклою» Напередодні гри проти одеського «Чорноморця» гравеФото - ФК «Шахтар»

- Павле, як воно, вкотре грати проти своєї колишньої команди?

- Перш за все, це буде матч за «Ворсклу». Отож і всі мої думки будуть спрямовані на те, як найефективніше зіграти, допомогти команді. Ми вже не приховуємо, що воліємо зіграти в Лізі Європи наступного сезону, отож очки в домашній грі нам, кому б то не було, дарувати не бажано.

- Слова «Одеса», «Чорноморець» для тебе також не чужі…

- Не буду кривити душею, «Чорноморець» моя друга рідна команда, якій я дуже вдячний за той чудовий час, який провів у її складі. Я завжди за них уболіваю й підтримую їх. Виняток – ігри з «Ворсклою» (посміхається).

- Як грамотно втримати баланс у стосунках із колишніми керівниками, тренерами, партнерами по команді?

- Перш за все, мають бути хорошими людські стосунки. Та вже коли вийшов на поле, будь ласкавий, роби свою справу професійно, відкидаючи всі домисли. Боротися потрібно за свою команду та її емблему, за місто, в якому граєш.

- Що можеш сказати про сьогоднішній «Чорноморець». Команда помолодшала, суттєво змінилась, у порівнянні з останніми кількома сезонами?

- В Одесі завжди любили футбол, а команда ставила за мету дивитися вперед, мати певну перспективу. Сьогоднішньому «Чорноморцеві» також є, що доводити. «Ворскла» також має власні амбіції, саме тому в недільній грі прагнутимемо добитися максимального результату.

- Лідерів «Чорноморця» можеш назвати, на кого варто звернути увагу?

- На мою думку, Калітвінцев. Ще минулого сезону він себе якнайліпше зарекомендував. У цьому чемпіонаті також на пристойному рівні діє. У «Чорноморця» дружній молодий колектив. Це, мабуть, і є їх великим плюсом, передає слова Павла Ребенка прес-служба ФК «Ворскла».

Читайте також: «Ворскла» - «Чорноморець»: мовою цифр

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter