Олег Голодюк: «Зціпивши зуби, будемо працювати»

Спорт
Андрій Іванов8 серпня 2016 о 07:56531 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олег Голодюк: «Зціпивши зуби, будемо працювати»
Колишній гравець львівських «Карпат» Олег Голодюк, який через травму так і не вийшов на поле, розповів, які емоції викликав цей матч особисто в нього.

Олег Голодюк: «Зціпивши зуби, будемо працювати»Фото та текст - прес-служби ФК «Ворскла»

Колишній гравець львівських «Карпат» Олег Голодюк, який через травму так і не вийшов на поле, розповів, які емоції викликав цей матч особисто в нього.

- Олеже, так розуміємо, не встиг відновитися після травми, хоча й працював у основній групі на тижні?

- Так, не встиг. Хоча дуже хотілося вийти на поле сьогодні. Травма, на жаль, не пустила мене в гру. Прикро дуже, що сказати, але нічого страшного. Гра у виконанні нашої команди, звісно, виглядала не надто яскраво, але на те є низка причин. Це й фізичні навантаження, п’ята гра за останні два тижні, після вильоту з Ліги Європи психологічно важко. Залишається тільки працювати. Зціпимо зуби, так і будемо це робити, аби показувати кращий результат.

- Мабуть, важко було після тієї міні-трагедії в Лізі Європи сьогодні чекати на диво?

- Причини можна називати різні, але лише через копітку працю можна покращити результати й психологію теж. Потрібно дві-три перемоги, й настрій покращиться, знову зберуться вболівальники на стадіоні.

- Отож, робимо висновок, що сьогодні грала суто психологія?

- Зі сторони це було помітно. Тільки-но переговорили з хлопцями в роздягальні, видно певну фізичну та моральну спустошеність. Емоцій не було! Графік буде наступного тижня простішим. Відновимося, й усе буде добре.

Читайте також: Полтавці вирушили на Олімпіаду до Ріо-де-Жанейро

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter