Нападник «Ворскли» U-19: Тренувальний процес майже такий, як і в першій команді

Спорт
Андрій Іванов29 грудня 2015 о 18:53688 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нападник «Ворскли» U-19: Тренувальний процес майже такий, як і в першій команді
Богдан Скиба, нападник юнацького складу «Ворскли» під час зимових канікул регулярно працює над своєю фізичною формою на стадіоні.

Нападник «Ворскли» U-19: Тренувальний процес майже такий, як і в першій команді Фото - ФК «Ворскла»

Говорить, що окрім цього, у нього цієї зими ще одна важлива справа – сесія в університеті. Втім, кілька хвилин на спілкування с журналістом прес-служби «Ворскла» він виділив.

– Я сам з Лубен, але грав у Харкові. Був на турнірі у Кременчуці, мене там помітили тренери з ФК «Харків» і запросили на тренувальні збори. Згодом виступали на Чемпіонаті України в ДЮФЛ. Почав я непогано, але потім отримав травму гомілкостопу. Не грав дуже тривалий час. Поговорив із тренером, який йшов із команди і також вирішив піти. У результаті я повернувся на Полтавщину. Грав в обласному центрі кілька місяців за «Молодь», а потім перейшов у «Ворсклу». Тренувався я в групі Вагапа Касимова. Після випуску із ДЮФШ, мене узяли до юнацького складу «Ворскли».

– Як змінився тренувальний процес порівняно із дитячим футболом.

– Наш тренер (Вадим Мандрієвський – авт.), наскільки я розумію, організовує тренування з огляду на основну команду «Ворскла». Ми часто вивчаємо гру дорослих на своїх теоретичних завданнях. Тобто, тренування у нас можна сказати ідентичні, звісно навантаження у нас менші. А усі інші компоненти – дуже схожі. Як показала практика, у цьому сезоні нам такий стиль дуже допомагає. Непогано граємо, звісно хотілось би ще краще, десь ми не добрали пунктів.

– А в яких матчах, на твою думку, можна було краще?

– Ми програли «Волині», можна сказати втратили перемогу, адже були кращі по ходу зустрічі. Так само і з «Чорноморцем» на виїзді, нам просто не пощастило. Хоча от з лідерами ми зіграли достатньо непогано. Але така «ігрова» образа залишається стосовно ігор з цими двома командами, які я назвав.

– Минулого чемпіонату було значно гірше…

– Так, ми програвали усім підряд. Не могли навіть зрозуміти, як це відбувається.

– Що змінилося?

– Минулого року прийшов новий тренер (Вадим Мандрієвський – авт.), він почав будувати власну тактику. Деякі хлопці з команди грали ще за колишнього тренера юнацького складу – Олександра Макаровича Омельчука. Це вплинуло – різні тактики і важко відразу перебудуватися. Крім того, влітку прийшло багато гравців нових. А ось цього року залишилися хлопці, які знають, чого від нього хоче тренер. Прийшли новачки, і Вадим Мандрієвський відразу дав їм зрозуміти, що команда гратиме саме за такою схемою. І тому новачки швидко «притерлися» і ми з ними розуміємо гру однаково. Саме це дало той результат, який є – п’яте місце.

Читайте також: «Ворскла» та характер: 16 турів УПЛ мовою цифр

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter