Колишній тренер "Ворскли" залишає "Іллічівець"

Спорт
Наталія Сіробаб3 травня 2015 о 14:10721 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Колишній тренер "Ворскли" залишає "Іллічівець"
Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов підтвердив бажання покинути клуб.

Колишній тренер Микола Павлов іде з "Іллічівця", фото з сайту sport.pl.ua

Про це він повідомив журналістам football24.ua.

– 15 числа оголошу про своє рішення. Я хочу хоч раз піти цивілізовано. Коли йшов із Дніпропетровська, мене носили на руках, а потім відразу став антигероєм. У Полтаві мене не те, що на руках носили... Не знаю, і досі там носять, потім звинуватили мене, що я щось зробив не так. Я хочу тут зробити так, як захочуть керівники. І нехай вони про це напишуть. Коли мені кажуть, що я клуб лаю, а як мені його не лаяти?

Що це за керівники, які відмовилися годувати хлопців, яким 15-16 років? Так таким керівникам треба яйця відривати. А якщо це такі керівники, то мені з ними не по дорозі. Я підписував контракт із Володимиром Семеновичем Бойком. А зараз керують ті люди, яких я жодного разу не бачив. Три людини прийшли до мене позавчора, чогось чекали... Я питаю: «Чого ви тут стоїте?» Відповідають: «Ми хочемо поговорити». Кажу: «Я коли з повіями домовляюся, і то їх попереджаю спочатку по телефону!» Ну, ми поговорили, я їх вигнав – і все. Тепер чекаю, коли у мене буде настрій, і я скажу при всіх про своє рішення.

Чому у команди немає організованих уболівальників із Маріуполя? Це ж знову питання до клубу. Я неодноразово говорив і писав. Невже з Маріуполя не можна привезти один або два автобуси? Коли я тільки прийняв команду і команда вилетіла, то скрізь їздили з нами вболівальники. Вони по вулиці в Маріуполі ходять і дякують нам за те, що ми зайняли свою громадянську позицію, тренуємося в Маріуполі й нікуди не поїхали. Ми ж залишилися там і теж ризикуємо, як усі. А клуб цього не робить. Був би Володимир Семенович, все було б. Але він, на жаль, клубом не керує. А довірився іншій родині, на прізвище Бендерський... або Бандерський, я навіть не знаю. Я його раз всього бачив, а футболісти навіть в очі не бачили», – заявив Павлов.

Нагадаємо, футбольні експерти оцінюють шанси «Ворскли» на Єврокубки.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter