Євгеній Ткачук: "Я не бачу себе в Росії в найближчі роки, як мінімум".

Спорт
Андрій Іванов1 липня 2015 о 15:25842 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Євгеній Ткачук: "Я не бачу себе в Росії в найближчі роки, як мінімум".
Інтерес до захисника "Ворскли" Євгенія Ткачука виявляв молдавський гранд "Шериф". Також зацікавлені були російська "Кубань" і нідерландський "Твенте". Проте Євгеній всім відмовив, залишившись у "Ворсклі".

Євгеній Ткачук: Фото: ukrfootball.net

- Справа в тому, що у мене була розмова з керівництвом клубу і головним тренером, - пояснює Євгеній. – Ми вирішили залишити все, як є. Команда готується до старту в Лізі Європи - я дуже хочу добитися там успіху з "Ворсклою". Так що, наразі ніяких змін.

- Чи розглядали ви пропозиція від Кубані, або відразу відхилили через політичного чинника?

- У зв'язку з важкою ситуацією щодо наших країн я не бачу себе в Росії в найближчі роки, як мінімум.

- Наскільки бентежить тебе те, що в клубі є невеликі фінансові проблеми? Стимулює це до того, щоб за наступної можливості все ж переїхати в більш стабільну Європу, наприклад?

- Я отримав цікаві пропозиції, але мене більше цікавить не питання грошей, а питання мого зростання як футболіста. Наразі гроші на другому-третьому місці. Тому я вирішив, що залишуся в Полтаві, принаймні, на півроку. А там життя покаже.

Читайте також: Даллку: «Не хочеться, аби рівень чемпіонату України знижувався».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter