Екстремальний велоспуск у центрі Полтави

Спорт
Андрій Іванов20 липня 2016 о 08:46737 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Екстремальний велоспуск у центрі Полтави
У місті відбулись змагання зі швидкісного спуску на велосипедах Urban mini Downhill. У перегонах взяли участь понад 80 спортсменів з різних міст України.

Екстремальний велоспуск у центрі ПолтавиФото - Володимира Орлова

Траса розпочиналася біля Альтанки дружби народів та закінчувалася на Подолі.

Спортсменів розподілили на п’ять класів в залежності від майстерності, віку та статі. Хоча в змаганнях і брали участь сміливі дівчата, їх було усього двоє. Першою складну дистанцію подолала Віра Шахматова з Хоролу, на другому місці була Христина Приходько з Києва.

У класі «Любителі» не було рівних Ігореві Рожанковському з Києва. Зовсім небагато (усього сім сотих) чемпіонові програ його полтавський тезка – Ігор Мелешко. На третьому місці – Олександр Тесля з Опішні.

Серед «Юніорів» перемогу виборов киянин Іван Кучук, на другому місці – Павло Головня (Кременчук), на третьому – Денис Калиш також з наддніпрянського міста.

У категорії «Майстри» перемогу святкував Володимир Рожанковський з Києва. «Срібним» призером став Олексій Сежченко с Запоріжжя, «бронзовим» – Віталій Кеніг з Кременчука.

У найпрестижнішій категорії «Еліта» не було рівних Єгору Приймачку. На другому місті – Олександр Заряда, а Кирило Сиренко – на третьому. Усі троє спортсменів – кияни.

Довідка «Кола»

Швидкісний спуск (даунхіл, англ. Downhill - «вниз з пагорба») – екстремальна гоночна дисципліна гірського велосипеда, суть якої полягає в проходженні траси на час. Типова траса даунхілу містить в собі різні ділянки – круті спуски, різкі повороти, нерівності у вигляді ям і горбів, з яких стирчать камені і коріння дерев, іноді будуються більш складні перешкоди. Урбан даунхіл відрізняється тим, що учасники проходять трасу в умовах міста.

Читайте також: У Швейцарії визначили потенційних суперників для «Ворскли»

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter