​Дмитро Виноградець може отримати «Спортивний Оскар»

Спорт
Андрій Іванов23 березня 2016 о 13:22780 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 ​Дмитро Виноградець може отримати «Спортивний Оскар»
8 квітня у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться ювілейна десята Всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року-2015».

DbyjuhfltwФото - Google.com

Організатори заходу виступають Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України, повідомляє НОК України.

«Герої спортивного року» – це національний «Спортивний Оскар», покликаний визначити та нагородити кращих спортсменів, тренерів, команди та фахівців з усіх видів спорту.

Сьогодні під час засідання Української Академії спорту про деталі та особливості проведення цьогорічної церемонії повідомили президент НОК Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов і президент Української Академії спорту Ніна Уманець.

Щороку перед «академіками» стоїть непростий вибір – обрати найдостойніших. 2015-й – не став винятком, адже був багатим на спортивні події та перемоги.

Президент Української академії спорту Ніна Уманець нагадала процедуру обрання номінантів:

– Спочатку експертна комісія фахівців Національного олімпійського комітету й Міністерства молоді та спорту провела детальний аналіз виступів наших атлетів на головних стратах року і підготувала розширений список претендентів по кожній з номінацій.

Після цього протягом двох тижнів свою думку висловили 252 представники загальнонаціональних та регіональних мас-медіа. За підсумками журналістських голосів були сформовані трійки претендентів, які набрали найбільшу кількість голосів», - поінформувала Ніна Дмитрівна.

Шляхом таємного голосування «академіки» оберуть переможців у 8 номінаціях, а вже під час самої церемонії про них почує вся країна.

Також «академіки» залишають за собою право встановити спеціальні нагороди Церемонії, але про всі подробиці можна буде дізнатись безпосередньо 8 квітня.

Серед номінантів є представник Полтавщини. У номінації «Сильні духом (паралімпійські види спорту)» є Дмитро Виноградець, чотириразовий чемпіон світу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та найкращий спортсмен чемпіонату світу-2015 серед членів національної паралімпійської збірної команди з плавання. Він змагатиметься із Андрієм Андріїшиним, володарем чотирьох срібних нагород з лижних гонок XVIII зимових Дефлімпійських ігор (спортсмени з вадами слуху), найкращий спортсмен Дефлімпіади-2015 серед спортсменів національної Дефлімпійської збірної команди України. А також Віктором Дідухом, абсолютним чемпіоном Європи з настільного тенісу в одиночному та командному заліках (володар двох золотих нагород) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, номінант нагороди «Кращий спортсмен 2015 року» за версією Міжнародної федерації настільного тенісу.

Читайте також: Полтавські армспортсмени посіли друге місце на чемпіонаті України

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter