Автофани «Ворскли» влаштують пробіг перед матчем з «Жиліною»

Спорт
Ольга Матвієнко6 серпня 2015 о 13:46724 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Автофани «Ворскли» влаштують пробіг перед матчем з «Жиліною»
Полтавців запрошують підтримати команду.

Автофани «Ворскли» влаштують пробіг перед матчем з «Жиліною»Автофани влаштують пробіг на підтримку «Ворскли». Фото – www.vorskla.com.ua

Лідер полтавських «Autofans» Артем Шевченко знову скликає свою команду для того, аби вдарити фанатським автопробігом по полтавських шляхах на підтримку улюбленого клубу. Про це пишуть на офіційному сайті ФК «Ворскла».

До акції зможуть приєднатися абсолютно всі бажаючі. Для цього потрібно мати величезне бажання закласти першу цеглинку в перемогу «Ворскли» над «Жиліною» в матчі-відповіді, по-друге – «залізного коня» та певну атрибутику, якою можна прикрасити автівку.

Біля стадіону «Ворскла» (парковка з боку магазину «Fan&Play») автофани збираються о 17.00. Далі гуртом вирушають в напрямку навчально-тренувальної бази «біло-зелених» в Марках, звідки супроводжуватимуть клубний автобус «Ворскли» до стадіону на Майдані Незалежності, 16.

Нагадаємо, що перед грою з «Жиліною» відбудеться марш ультрас.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter