11-річна дівчинка терміново потребує допомоги на лікування

Спецпроекти
Надія Труш20 травня 2014 о 08:301971 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 11-річна дівчинка терміново потребує допомоги на лікування
11-річна Юлія Перегинець із села Кулажинці Гребінківського району терміново потребує допомоги на вартісне лікування.

11-річна дівчинка терміново потребує допомоги на лікуванняЮлія Перегинець. фото надане Всеукраїнським благодійним фондом «Росток Україна»

Родина дівчинки немає коштів на лікування, тож просить усіх небайдужих до чужого горя допомогти Юлії знову відчувати радість життя.

лія має вроджений діагноз – внутрішньочерепний крововилив у мозок із ураженням центральної нервової системи. А також вроджену ваду серця: відкрите вікно в міжшлуночковій перегородці, гіпертензія легеневої артерії другого ступеня. Крім того, плоскостопість та вже набутий кефосколіоз 2-го ступеня.

До року дівчинка постійно перебувала в лікарні. Хворіла 27 разів на бронхопневмонію, ОДВІ, краснуху. 2013 року дитині зробили чергову комп’ютерну томограму. Лікарі поставили діагноз: кіста гайморової пазухи зліва. Зробили операцію з видалення кісти, і після гістології визначено, що видалене – це кістозне новоутворення з лейкоцитарною тканиною. Зразок віддали на аналіз і визначили, що це злоякісне новоутворення В-46/IV-8.

Юлія пройшла три хіміотерапії в Києві. Далі лікуватися потрібно за кордоном. Лікування занадто дороге, коштів родина не має. Родина п’ятикласниці дуже сподівається на допомогу небайдужих. Адже дівчинка хоче радіти життю і жити повноцінно. Любить займатися ліпленням, малюванням, вишивкою, бісером.

Допомогти дуже просто: відправляйте SMS з текстом 888 на короткий номер 6907. Вартість SMS – 8 грн.

Реквізити для надання допомоги

Отримувач:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Росток Україна»

ЄДРПОУ: 38874728

р/р: 2600716315

в ПАТ «Полтава-Банк»

МФО: 331489

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter