У Полтаві судять екс-заступника мера – Мамай прийшов на засідання

Скандали
Надія Труш7 квітня 2016 о 09:302776 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві судять екс-заступника мера – Мамай прийшов на засідання
Розпочалося судове засідання у справі колишнього заступника міського голови, Дмитра Трихни, якого звинувачують у намаганні дати хабар судді Ларисі Гольник.

У Полтаві судять екс-заступника мера Полтави – Мамай прийшов на засіданняУ Полтаві судять екс-заступника мера Полтави – Мамай прийшов на засідання. Фотоархів

Несподівано, але міський голова Олександр Мамай прийшов в суд. Раніше такої законослухняності за ним не часто спостерігалося, адже на судові засідання щодо його особи не з’являвся. Про появу мера на судовому засіданні у справі Трихни повідомив на свой сторінці у соцмережі депутат Полтавської міськради Олександр Шамота.

– Чергове судове засідання по справі колишнього заступника Мамая, Дмитра Трихни, якого звинувачують у намаганні дачі хабаря судді Гольник, розпочалося о 9 годині, – повідомив Шамота. – Гольник вела справу про корупцію міського голови. Прокуратура замість пред'явлення звинувачення Мамаю зробила з нього свідка, тож сьогодні його викликано до суду для дачі показів у суді.

Нагадаємо, у Київському районному суді Полтави розглядається кримінальне
провадження відносно екс-заступника міського голови Дмитра Трихни. Лариса Гольник заявляє, що він пропонував їй п'ять тисяч доларів, аби справу проти Мамая закрили. Нагадаємо, судова справа тоді стосувалася того, що він нібито дав родичці дозволи на встановлення торговельних павільйонів, використовуючи службове становище. Вину Мамая довести не удалося, справу тоді закрили.

До теми: Мамай відмовляється платити Головку за моральну шкоду та винить журналістів у своїх проблемах

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter