У Полтаві автомайдан звинуватив ректора університету у незаконному звільненні викладача

Скандали
Валентина Зайченко4 вересня 2014 о 13:204072 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві автомайдан звинуватив ректора університету у незаконному звільненні викладача
4 вересня представники автомайдану з Харкова, Полтави та Кременчука приїхали до Полтавського національного технічного університету з вимогами відновити справедливість.

У Полтаві автомайдан звинувачує ректора університету у незаконному звільненні викладача

У Полтаві автомайдан звинувачує ректора університету у незаконному звільненні викладача

У Полтаві автомайдан звинувачує ректора університету у незаконному звільненні викладача

Близько 20 автівок, а в них до сотні активістів приїхали вимагати зустрічі з ректором університету Володимиром Оніщенком. За словами протестувальників, ректор через політичні мотиви звільнив старшого викладача Сергія Глобу, який є також і членом координаційної ради автомайдану. Нібито політичні репресії працівника університету почалися відтоді, як він передав прапори України студентам, а ті їх повісили у гуртожитку.

- Ми приїхали вимагати справедливості, бо після цього випадку через політичні розбіжності Глобі Сергію не продовжили контракт, - розповів Андрій Баранов, керівник ГО "Полтавський автомайдан". - Ми хочемо запитати у ректора, чому так сталося і що стало причиною. Бо ми вважаємо, що причина - це політичне переслідування та упередженість. Також хочемо почути, як це питання буде вирішене. Бо ми знаємо, що ця людина свою роботу знає добре, користується повагою серед студентів.

Ректор до протестувальників не вийшов, натомість вийшов його заступник і повідомив, що Володимир Оніщенко на нараді. Проте тим, хто зміг зайти до університету, у кабінеті ректора секретарка сказала, що він на обідній перерві. Обурені люди почали вигукувати "Ганьба!" та "Люстрація". І пообіцяли вдатися до жорсткіших дій, якщо з ректор з ними не зустрінеться, повідомив очевидець подій, який надав і фото. Які це будуть дії, будуть колективно вирішувати з громадою.

До речі, на сайті "Коло" викладач Сергій Глоба фігурував у матеріалі про допомогу, яку передавали біцям АТО.