У Миргороді переселенці пили "за сбитый хохляцкий самолет" і отримали на горіхи від льотчиків. "Коло" перевіряє інформацію

Скандали
Ольга Правденко11 серпня 2014 о 09:462980 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Миргороді переселенці пили "за сбитый хохляцкий самолет" і отримали на горіхи від льотчиків. "Коло" перевіряє інформацію
До редакції зателефонував місцевий мешканець Миргорода і повідомив, що в барі-ресторані "Козацькі розваги" переселенці з Донбасу підняли келихи зі спиртним "за последний сбитый хохляцкий самолет".

У Миргороді переселенці пили Фото з сайту subscribe.ru

Така промова не залишилася без уваги. Поряд наче б то відпочивали льотчики Миргородської авіаційної бригади. Їх обурив тост переселенців. Між відпочивальниками зчинилася бійка. Біженцям попало на горіхи від льотчиків.

Проте цю інформацію в Миргородському міськрайонному відділі міліції не підтвердили.

– Це брехня. Такого не було. Більше того у "Козацьких розвагах" багато камер, тож, якби бійка трапилася, її б зафіксували. Я постійно підтримую контакт із військовою частиною, а начальник ресторану – мій товариш, тож із впевненістю можу сказати, що це чутки,– зазначив тимчасово в.о. начальника міськрайонного відділу міліції Олександр Довгаль.

Наразі "Коло" намагається зв’язатися з власником ресторану "Козацькі розваги". Всіх, кому щось відомо з цього приводу, просимо повідомляти в редакцію – (0532) 613-245.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter