Свободівця Анатолія Ханка викликають на допит щодо подій 31 серпня під ВР

Скандали
Юлія Обелець12 листопада 2015 о 08:031537 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Свободівця Анатолія Ханка викликають на допит щодо подій 31 серпня під ВР
Керівника фракції "Свободи" в Полтавській обласній раді, бійця "Легіону Свободи" Анатолія Ханка викликають на допит.

Своболівця Анатолія Ханка викликають на допит щодо подій 31 серпня під ВРАнатолія Ханка викликають на допит щодо подій 31 серпня під ВР

Націоналіст 13 листопада 2015 року повинен дати свідчення щодо подій 31 серпня під Верховною Радою.

– Свободівці розцінюють такі дії як тиск на націоналістів, – йдеться у повідомленні Полтавської обласної організація ВО "Свобода". – Адже незабаром відбуватимуться сесії рад різних рівнів - сільських, селищних, районних, міських і обласної. Владі не вистачає підтримки, аби протягувати рішення з призначеннями перефарбованих "регіоналів" і пристосуванців на керівні посади. Прислужники режиму "по-новому" розпочали хвилю допитів свободівців, які стали депутатами місцевих рад.

Допит відбуватиметься в Слідчому управлінні ГУ Національної поліції в Полтавській області, за адресою: м. Полтава, вул. Сковороди, 2Б.

Нагадаємо, полтавську націоналістку Аллу Федорченко звільнили із органів внутрішніх справ за участь у масових заворушеннях.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter