Потерпілий по справі Кернеса: Евакуація підсудного – фарс (відео)

Скандали
Андрій Іванов18 травня 2015 о 14:402597 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Потерпілий по справі Кернеса: Евакуація підсудного – фарс (відео)
Один із потерпілих по кримінальному провадженню по справі мера Харкова Геннадія Кернеса вважає евакуацію підсудного інсценізацією.

Потерпілий по справі Кернеса: Евакуація підсудного – фарс (відео)Олександр Кутянін та Сергій Ряполов постраждали від Кернеса та його охоронців. Фото: Андрія Іванова.

Сергій Ряполов, потерпілий вважає сьогоднішнє судове засідання по справі Геннадія Кернеса, яке відбулося в Полтаві – фарсом. А точніше він говорить, що евакуація мера Харкова з залу суду – інсценізація.

– Я прибув на територію суду у 10:28, – говорить Сергій. – Кортеж охорони вже від’їжджав. Приблизно сім хвилин я пробивався через охорону та журналістів до зали суду. Адвокат Гунтарєв по надрукованому тексту заявляв, що була провокація, був пістолет. Він не міг ніде надрукувати текст, тому вважаю, що це була інсценізація. Скоріш усього, ці дії були проплачені самим Геннадієм Кернесом.

«Кернес зламав мені носа, а потім сказав: якщо хоч одна крапля впаде на килим, тебе винесуть вперед ногами».

Пригадав Сергій Ряполов і події, які послужили причиною цього суду:

– Активісти, знімали відео біля готелю, який Кернес знімає практично одноосібно, джипи з російськими номерами та без номерів. Це було ще за часів влади Віктора Януковича. За ними погналися охоронці, частина розбіглася. А мені зателефонували друзі та попросили виручити Олександра Кутяніна (другого потерпілого – авт.). Стало зрозуміло, що його затримали. Ми домовився про зустріч. Це була наче «ловля на живця». Коли я підійшов до нього мене схопили та відібрали телефони. Били мене, били абсолютно сторонню людину на машині, подумавши, що вона з нами. Потім відвезли у готель. Там катували, а потім відвели до Кернеса. Геннадій Адольфович розповідав Саші (Кутяніну – авт.), що він скоював хуліганський вчинок. Я заперечив і Кернес зламав мені носа. Коли пішла кров, він сказав, якщо хоч одна крапля впаде на килим, мене винесуть вперед ногами.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter