Вбивця Людмили Мішіної все ж відсидить 14 років

Ситуація
Ольга Матвієнко20 травня 2014 о 10:153523 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Вбивця Людмили Мішіної все ж відсидить 14 років
Апеляційний суд Полтавської області залишив без зміни міру покарання для Сергія Мішіна, який жорстоко вбив свою дружину.

Вбивця Людмили Мішіної все ж відсидить 14 роківЛюдмилу Мішіну жорстоко вбив чоловік. Фото зі сторінки в соціальній мережі

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Черниш, в апеляційному суді захисник Сергія Мішіна наполягав на зміні кваліфікації його дій на менш тяжкий злочин і призначенні менш суворого покарання.

– Розглянувши матеріали справи, заслухавши думки сторін суд апеляційної інстанції ухвалив рішення про відхилення скарг апелянтів та залишив вирок Полтавського районного суду від 5 березня без змін, – зазначив начальник відділу.

Нагадаємо, що Сергій Мішін та його захисник у суді Полтавського району відстоювали версію самозахисту: чоловік злякався дружини, яка нібито погрожувала йому ножем, а потім вдарив її кілька разів монтувальним ломом.

– Достовірно знаючи, що жінки немає в живих, Сергій разом із працівниками органів внутрішніх справ та родичами умисно шукав її не в тому місці, де закопав, робив удаваний вигляд, що сумує за нею, тобто робив усі можливі дії, щоб приховати злочин, – Андрій Черниш.

5 листопада Сергій Мішін забрав свою дружину Людмилу Мішіну з роботи в обідню перерву та вивіз на машині за місто. За його ствердженням, між ними виникла сварка, у ході якої він не менше шести разів ударив її монтувальним ломом по голові.