У Решетилівці викрили підпільний цех побутової хімії, яка шкодила здоров’ю людей

Ситуація
Юлія Обелець16 квітня 2014 о 13:371689 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Решетилівці викрили підпільний цех побутової хімії, яка шкодила здоров’ю людей
У селищі Решетилівка Полтавської області під відомими брендами виготовляли і продавали небезпечний пральний порошок

Мова йде про дитячий порошок «Persil sensitiv» та безфосфатний – «Оriginal».

– Викриттю підпільного цеху передувала заява до Ленінського райвідділу міліції 25-річного полтавця, – йдеться на сайті УМВС . – Він повідомив про те, що після ручного прання дитячих речей у нього на руках з’явилися червоні плями, схожі на опіки, а потім, через декілька днів, дуже сильно боліли очі. Чоловік звернувся до правоохоронців із проханням встановити походження цього порошку та перевірити підприємців, які займаються реалізацією синтетичного виробу на ринках міста.

У Решетилівці викрили підпільний цех побутової хімії, яка шкодила здоров’ю людейУ Решетилівці викрили підпільний цех побутової хімії, яка шкодила здоров’ю людей. Фото з сайту УМВС Полтавщини

Також потерпілий зауважив, що придбав порошок марки «Persil» на ринку «Левада» з вантажного автомобіля ГАЗ

–Тоді я згадав, що продавець під час продажу прального засобу наголошувала, що її товар виготовлений в Україні, а саме в селищі Решетилівка, – розповів чоловік міліціонерам.

Завдяки розповіді заявника, правоохоронці зясували, де знаходиться підпільна контора.

У Решетилівці викрили підпільний цех побутової хімії, яка шкодила здоров’ю людейФото з сайту УМВС Полтавщини

– Під час обшуку цеху в Решетилівці виявили та вилучили 11,4 т порошку «Оriginal» розфасовкою по 10 кг, близько 2,5 т порошку для дітей «Persil алое вера» розфасовкою по 3 кг, близько 30 т сировини для виготовлення порошку.

Нині міліція встановлює загальну вартість вилученого. Зразки готового порошку направлено на експертизу для встановлення складу прального засобу та його вплив на організм людини.

У Решетилівці викрили підпільний цех побутової хімії, яка шкодила здоров’ю людейФото з сайту УМВС Полтавщини

Купувати таку побутову хімію людей спонукала ціна

Відомо, що вартість дитячого порошку «Persil sensitiv» 3кг сягала від 37-50 гривень, а порошку «Оriginal» 10 кг – 69 гривень. Через значно низьку ціну на товар, ймовірно, потерпілих – чимало, проте крім одного чоловіка до міліції більше ніхто не звернувся.

До теми - У Полтаві розшукують 21-річну шахрайку

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter