У Полтаві розповіли про 5 вбивств, скоєних дітьми

Ситуація
Юлія Обелець3 жовтня 2014 о 15:041524 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві розповіли про 5 вбивств, скоєних дітьми
На Полтавщині за 9 місяців 2014 року нарахували 5 навмисних вбивств, які вчинили неповнолітні.

У Полтаві розповіли про 5 вбивств, скоєних дітьмиУ Полтаві розповіли про 5 вбивств, скоєних дітьми. Фото p-p.com.ua

У Полтаві під час прес-конференції розповіли про дитячу злочинність. Правоохоронці твердять, що в цілому, в порівнянні з 2013, дитяча злочинність в області пішла на спад. Проте, 2014 року на рахунку малолітніх жителів Полтавщини – 5 навмисних вбивств.

На такі злочини підростаюче покоління пішло у стані алкогольного сп’яніння. Три вбивства скоїли у Миргороді, інші два – у Комсомольську та Кременчуцькому районі. В усіх випадках – хлопці 16-17 років.

– Зокрема у Миргороді сталось подвійне вбивство. Сп’янілим хлопцям хотілось продовження банкету, але не було коштів. Тому спочатку вбило одного перехожого, в якого не знайшлось коштів, а потім іншого. До речі, забрали у жертви небагацько – «ціна вбивства» 15-20 гривень. Закривавлених купюр вони не брали. Про скоєне розповідали дуже холоднокровно, – говорить Жанна Ахіджанян, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС.

Як зауважили правоохоронці, для дітей за вбивство довічне ув’язнення не передбачається. Скоріш за все, позбавлять волі на 10-15 років. Проте, твердять, що долю свою вони вже занапастили.

До теми - У Полтаві батьків проблемних дітей закликають не боятись звертатись в міліцію

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter