На Полтавщині 3 жінки тримали публічний дім

Ситуація
Юлія Обелець24 липня 2014 о 13:582343 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині  3 жінки тримали публічний дім
У Кременчуці в квартирі організували будинок розпусти.

На Полтавщині затримали 3 жінок, які тримали публічний дімФото www.bashtribuna.ru

–Троє раніше судимих жінок організували «бізнес» в серпні 2013 року, – йдеться на сайті УМВС у Полатвській області. – 31-річна жителька Кременчука, яка вже мала судимість за звідництво та сутенерство, залучила до справи двох жінок 45 та 25 років, раніше судимих за наркотики та звідництво.

У квартирі 45-річної жінки група організувала підпільний публічний дім, в якому проводили зустрічі чоловіків із повіями. Дівчат 31-річна знаходила за допомогою оголошень в газеті із завуальованим змістом: «Домработница 20-ти лет с высокой зароботной платой». Таким чином обрали трьох молодих дівчат, які й «працювали» з «клієнтами». За годину своїх «послуг» вони отримували від клієнтів 250 гривень, частину яких (125 гривень) передавали злочинній групі.

Як встановили правоохоронці, до обов’язків 45-річної жінки входило прибирання квартири після зустрічей. 25-річна ж повинна була відвозити повій до клієнтів, отримувати кошти від останніх за надання інтимних послуг, розміщувати оголошення в газету, забезпечувати дівчат засобами інтимної гігієни, приймати телефонні дзвінки клієнтів та, за відсутністю вільних повій, особисто надавати інтимні послуги чоловікам.

Нині незаконну діяльність злочинної групи припинили. Вже доведено 7 епізодів злочинної діяльності. Відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 302 Кримінального кодексу України (Створення або утримання місць розпусти і звідництво). Згідно санкції даної статті передбачено покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років. Підозрюваним пред’явлено підозру.

До теми - У Полтаві 20-річна звела 16-річну дівчину з клієнтом для інтиму

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter