Дівчинка, якій ведмідь відкусив руку, була з меншою сестрою на роботі у батька

Ситуація
Валентина Зайченко26 червня 2014 о 15:191964 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Дівчинка, якій ведмідь відкусив руку, була з меншою сестрою на роботі у батька
25 червня у Полтавській області ведмідь, якого тримають на приватному підприємстві, відкусив руку 11-річній дівчинці.

Дівчинка, якій ведмідь відкусив руку, прийшла з меншою сестрою на роботу до батькаДівчинка хотіла погодувати тварину. Фото – www.torange.biz

58-річний власник ферми на території свого господарства розмістив металеву клітку із бурим ведмедем вагою близько 500 кг. Працівники фермерського господарства часто підходили подивитися на ведмедя, повідомляє прес-служба обласної міліції.

Місцевий житель, який працював слюсарем на даній фермі, того дня привів із собою на роботу двох неповнолітніх дочок 11 та 6 років аби показати дітям тварину. Підвівши доньок до клітки із ведмедем, чоловік відволікся на декілька хвилин і саме в цей час 11-річна дівчинка через решітку піднесла ведмедю печиво, аби його погодувати, а той, у свою чергу, буквально за долі секунд схопив дівча за праву руку і відкусив її в районі ліктя. На крик дитини одразу збіглися усі робітники господарства. Дівчинці швидко надали першу невідкладну допомогу – наклали тугий джгут та господар ферми особисто відвіз її разом із батьками до Лубенської ЦМЛ. Цього ж дня дитину прооперували, але руку, на жаль, врятувати не вдалося.

На сьогоднішній день неповнолітня знаходиться у травматологічному відділенні лікарні. Стан здоров’я стабільно тяжкий. Наразі за даним фактом відкрили кримінальне провадження, розпочали слідство.

– Прути у клітці щільні, тому ведмідь відкусив тільки руку. Якби вони були розташовані рідше, він би затяг її в клітку і найімовірніше б дівчинка не вижила, – говорить місцевий кореспондент Юрій Климченко. – Як мені відомо, то дівчинку вже перевели у столичну лікарню. Батьки дівчинки не висуватимуть звинувачень, адже вважають, що не догледіли самі, привівши на територію підприємства.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter