Через полтавських зловмисників могла статись трагедія на залізниці

Ситуація
Юлія Обелець11 вересня 2014 о 15:381309 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Через полтавських зловмисників могла статись трагедія на залізниці
Неодноразово на Полтавщині фіксували випадки крадіжок деталей залізничних колій, що може стати причиною аварій на залізниці.

Через полтавських зловмисників могла статись трагедія на залізниціЧерез полтавських зловмисників могла статись трагедія на залізниці. Фото news.if.ua

На другій колії Ворсклянського парку станції Полтава-Південна Південної залізниці міліціонери затримали громадянина, який демонтував із залізничної колії дві чотирьохотворні накладки «Р-65» та чотири стикових болти у зборі (верхня будова колії, автор), – повідомили сьогодні, 11 вересня, на сайті Південної залізниці.

Зловмисником виявився 32-річний безробітний полтавець. Залізничне обладнання збирався здати на металобрухт, а гроші витратити на власні потреби. Відомо, що чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Редакція «Кола» поцікавилась у працівників лінійної міліції – як часто трапляються такі випадки і чи можуть вони призвести до трагедії.

– Щодо трагедій, то все залежить від того, які і де колії розбирають, – відповіла Наталія Сайкіна, помічник начальника ЛВ на станції Полтава по взаємодії з громадськістю та ЗМІ. – У даному випадку, мова йде про відстійник для вагонів. А взагалі такі випадки у нас трапляються досить часто, звісно це може призвести і до небезпеки.

За фактом останньої крадіжки відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка), санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter