Школярі назбирали більше 1,5 тисячі для гоголівців

Шкільні новини
25 квітня 2014 о 13:571542 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Школярі назбирали більше 1,5 тисячі для гоголівців
Учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів влаштували щорічний Великодній ярмарок, кошти від продажу виробів перерахували на благодійний рахунок театру імені М. В. Гоголя.

Найбільшу активність у продажі виробів, виготовлених власноруч, проявили наймолодші – першокласники. Саме їх представники зі старшими товаришами, щоб висловити свою небайдужість, принесли декілька своїх виробів і побажали якнайшвидше повернутися на рідну сцену, знову дарувати зустрічі з прекрасним театральним мистецтвом у стінах нашого театру.

Молоде покоління театралів назбирало більше 1,5 тисяч гривень для гоголівців

— Щороку напередодні Великодніх свят учні нашої школи виготовляють різні поробки, ми їх потім реалізовуємо, а кошти використовуємо на потреби школи, — розповіла директор школи № 20 Валентина Сорочан. — Цього року представники учнівського самоврядування висловили бажання віддати кошти на відновлення театру Гоголя після пожежі. Вони залучили вчителів, батьків, знайомих, продавали вироби у школі, на її подвір’ї та на вулиці. Ці кошти – це наш внесок – від аматорів до професіоналів. Ми аматори у виготовленні прикрас, а ви – професіонали, які дбають про наш культурний розвиток.

Надзвичайно зворушливо було чути від маленьких школярів про те, що театр – це прикраса міста, що вони із задоволенням відвідують його, розуміють скрутність становища, яке нині склалося у театрі.

Діти згуртувалися навколо ідеї допомогти театру, тут вже не було розподілу на великих і малих, вони всі проявили свою свідомість, ініціативу, сподівання, що інші навчальні заклади підтримають її, також знайдуть форму і можливість допомогти.

В свою чергу директор театру Олексій Андрієнко щиро привітав дітей і пообіцяв, щойно театр відчинить свої двері для відвідувачів – бажаними гостями у ньому стане весь дружній учнівсько-викладацький колектив загальноосвітньої школи № 20.

– Це настільки зворушливо, що у таку хвилину бракує слів, — поділився емоціями директор Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко. — Ми одержуємо кошти від комерційних організацій, від людей, які мають достаток, а коли це роблять діти – надзвичайно приємно. В такі хвилини розуміємо, що саме вони – наше світле майбутнє.

Нагадаємо, 25 березня у полтаваському театрі сталась пожежа. Кожен може зробити свій внесок у його відновлення (реквізити для перерахунку коштів)

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter