Мистецтво еротичного массажу – для відкриття нових відчуттів та пізнання себе

Любов і секс
6 листопада 2014 о 16:051765 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мистецтво еротичного массажу – для відкриття нових відчуттів та пізнання себе
Незабаром новорічні свята, і ви ламаєте голову над тим, щоб не дарувати знову банальні подарунки коханим? Одна з незвичних ідей для подарунка – еротичний масаж.

Мистецтво еротичного массажу – для відкриття нових відчуттів та пізнання себеФото з joinfo.ua

Цей сюрприз кохана людина запам’ятає назавжди. Відкрийте еротичний масаж і для себе. У наш час еротичний масаж став доступний для всіх, хто хоче доторкнутися до нових, дивовижних відчуттів і відкрити незвичайні, досі незвідані почуттєві можливості власного організму. Якщо раніше це вважалося вельми непристойною розвагою, то зараз це одна із важливих складових культури релаксу (відпочинку, розслаблення). Еротичний масаж має на меті дати можливість осягнути нові тактильні відчуття і зняття стресу.

Еротичний масаж аж ніяк не винахід нашого часу. Це одна з головних складових найдавнішого мистецтва любові. Недарма мистецтво любові Сходу притягує до себе увагу всіх жителів Землі. Його коріння сягає давнини, коли люди були набагато ближче до природи і вміли налаштовувати власне тіло на отримання максимальних еротичних насолод. Цим мистецтвом володіли храмові жриці, на Сході еротичний масаж був частиною культури, а його прийоми передавалися у спадок. Це не тільки набір дій та ароматів, а ціла філософія.
Спробувавши еротичний масаж хоча б один раз, ви вже ніколи не забудете своїх вражень. Ви в будь-якому віці відкриєте для себе нові відчуття.


В салонах, де надають такі послуги, гарантують дотримуватися меж пристойності. Масаж означає тільки масаж.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®