Які квіти дарувати на 1 вересня

Родина
Юлія Малицька22 серпня 2014 о 15:384320 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Які квіти дарувати на 1 вересня
Подарувати 1 вересня вчителю букет зі змістом, значить виділитися з одноманітного квіткового моря.

Які квіти дарувати на 1 вересня?фото з сайту komsomolsk-rada.gov.ua

Першого вересня у черговий раз вулиці міст і сіл розквітнуть від дитячого щебету, посмішок і розмаїття осінніх квітів, а на шкільних подвір’ях пролунає веселий дзвоник, який покличе за парти першокласників, учнівську та студентську молодь здобувати знання.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності!

А яке ж свято без квітів? Вибирати і дарувати квіти дуже непроста справа. При виборі букета дуже важливо враховувати вік вчителя, якому ви хочете його подарувати.

Також дуже важливо враховувати, хто буде дарувати квіти: першокласник або старшокласник?

Наприклад, молодій вчительці було б доречно подарувати квіти ніжних відтінків – лілії, ніжно рожеві або білі гербери, хризантеми. А ось викладачеві за сорок підійде букет з яскравих колірних відтінків. Це можуть бути червоні троянди, кали, жоржини.

Викладачеві-чоловікові варто подарувати більш лаконічний букет, наприклад, одну троянду, жоржини або гербери.

Теперь розберемо, які саме квіти краще дарувати першокласникам і старшокласникам.

Флористи рекомендують вибирати не занадто громіздкий і важкий букет. Школяр просто втомиться тримати його на лінійці, вважають вони.

Першокласник з величезним шикарним букетом виглядає дуже безглуздо, так само, як і старшокласник з маленьким млявим пучком ромашок, але перестаратися з букетом теж не варто.

Першокласнику варто подарувати викладачеві букет айстр або “осінній букет”, складений з жовтих, оранжевих та зелених кольорів, а от важкий гладіолус – не найвдаліший вибір.

Учням старших класів не варто захоплюватися дуже дорогими і величезними букетами. Краще подарувати три або п’ять роз. Та самий практичний букет – це букет з різнокольорових гвоздик. Ці квіти підійдуть для молодого викладача, для викладача похилого віку і для чоловіка такий букет буде теж доречний …. До того ж він коштує недорого.

Подарувати 1 вересня вчителю букет зі змістом, значить виділитися з одноманітного квіткового моря, вважають флористи. Мовою квітів можна виразити подяку наставникам і поділитися своїм гарним настроєм в цей урочистий день.

Будьте обережні з квітами, що мають яскраву пилок. Наприклад, з ліліями. Тим більше, що лілії і за своїм смисловим значенням більше підходять для побачення. Хризантема - є побажанням довголіття. Орхідеї – свідчення поваги. Жоржина – вираз вдячності, подяки

Гвоздика біла несе в собі побажання удачі і успіху у всіх справах. Гвоздика махрова – визнання таланту.Астра – символ витонченості і вишуканості. Про червоні троянди, які символізують любов і палку пристрасть, першого вересня краще забути. А ось гербера – відмінний квітка, тому що, серед іншого, символізує собою дружбу, гарний настрій і оптимізм.

Так само непоганим подарунком міг би бути квітку в горщику, тільки такі квіти варто дарувати під час їх цвітіння. У таких квітів є перевага – вони довше будуть радувати око викладача, тим більше що більшість з них – завзяті квітникарі.

Матеріали з сайтів vidpo.net та cikave.com

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter