Діти від попереднього шлюбу. Як правильно співіснувати

Родина
Юлія Малицька11 листопада 2014 о 13:231508 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Діти від попереднього шлюбу. Як правильно співіснувати
Відмовся від небезпечних ділень на «твоя» і «моя» дитина.

Діти від попереднього шлюбу. Як правильно співіснуватиogo.ua

Трапляється, що серйозним випробуванням на міцність для нової родини стає ... дитина від попереднього шлюбу. Як допомогти подружитися малюкові і новому татові? І як знайти мову з дитиною коханого?

Він і твоє чадо

Чи може коханий чоловік замінити синові або дочці справжнього батька? Зробити чоловіка і дитини близькими друзями в твоїх силах!

Ти виходиш заміж тому, що любиш, а не через те, що твоїй дитині потрібен батько. Цілком можливо, що твоя дитина і улюблений чоловік без зусиль знайдуть спільну мову. Але буває й інакше ... Нерідко чоловік не готовий до відповідальності або у нього не вистачає елементарних навичок спілкування з дітьми.

Адже батьками стають, а не народжуються! Не жди від чоловіка моментального беззастережного розуміння і любові по відношенню до дитини. Чоловіки не здатні на подібний негайний «акробатичний» трюк. Щоб взяти малюка як свого, твій чоловік повинен сам щось вкласти в дитину і побачити плоди своєї роботи. А це вимагає часу і терпіння, причому від всіх. Привчи себе до стійкості, мудрості і розуміння - повір, тебе сповна віддячать дві найдорожчі людини. Уникнути конфлікту можна в будь-якій ситуації!

Що робити? Не лякайся дитячих істерик! Це не завжди сигнал того, що дитина знаходить якийсь негатив у новому батькові. Причиною подібної поведінки може бути звичайні ревнощі! Якнайбільше розповідай своєму обранцеві про дитину. Тим самим ти допоможеш встановити емоційний контакт між ним і малюком.

Не вчи свого чоловіка, як він повинен спілкуватися з вашою (!) дитиною. Фраза «Я мати, значить, я краще знаю» може стати першою тріщиною у взаєминах вітчима і пасинка (падчерки). Ніколи не порівнюй вітчима з батьком дитини. Чи не викликай почуття незручності ні у малюка, ні у вітчима.

Ти і його малюк

Спочатку тобі це навіть припало до смаку: чоловік, який виховує малюка, викликає довіру. Але чи вдасться тобі замінити дитині справжню матір і завоювати її серце?

Улюблений весь в турботах про виховання своєї дитини. На ласкаве «муркотіння» з твого боку кидає колюче: «Зрозумієш, коли у тебе будуть свої діти». По спині пробігає холодок. Адже ще місяць тому, дізнавшись, що у нього є син, ти навіть зраділа. Хороший чоловік, серйозний, звик до відповідальності. І тепер ти змушена миритися з новим титулом: хай поки ще не Мами, але вже Тітки або Мачухи.

Для будь-якої нормальної людини дитина - це святе. Тому не варто переживати: адже як жінку він любить тебе і тільки тебе. І чудово, що в його серці величезне місце займає любов до своєї дитини: подумай, наскільки трепетно і ніжно він відноситиметься до вашого загального малюка.

Дитина від попереднього шлюбу часто стає причиною сімейних конфліктів. Як правило, не по своїй вині. І страждає подвійно. Ревнощі - цілком природне почуття, що супроводжує любов. Не варто картати себе за це, звинувачуючи в егоїстичності. Однак нерозумно ставитися до нагадування про минуле твоєї коханої людини як до конкурента: суперництво між членами однієї сім'ї лише посилює конфлікти і сприяє роз'єднанню. Отже, з ревнощами варто боротися!

Навчися гідно переносити ті хвилини, коли улюблений чоловік не буде твій безроздільно. Повір: якщо ти знайдеш спільну мову з дитиною, твій обранець буде безмірно вдячний за таке розуміння.

Що робити? Змирися з думкою, що спочатку тобі доведеться побути лише претендентом на роль близької людини. Не квапся, дай дитині час звикнути, навчитися довіряти тобі. Такт і терпіння, терпіння і такт. Звичайно, важко бути терплячою постійно, особливо в тих випадках, коли тебе навмисно провокує і виводить з себе маленький бунтують чоловічок. Але іншого виходу в тебе немає: змирись і дай йому час - він все розставить по своїх місцях.

Його дитина і твоє чадо

Часто від першого шлюбу нам залишаються не тільки борги, а й діти. Спільне виховання дітей від минулих відносин - питання більш ніж делікатне!

Кожен новий похід в рагс не гарантує сімейного щастя, але вже точно збагачує солідним життєвим досвідом. Ти придивляєшся, стараєшся зважити всі «за» і «проти». Набираючись корисних знань, ти звертаєшся до літератури, прислухаєшся до порад досвідчених (і не дуже) подруг, а потім з усією серйозністю берешся будувати просте людське щастя. По-новому. З його і своєї сім'ї.

Великий круглий стіл переговорів позаду. Молодята щасливі і готові з'їжджатися. «Діти, звичайно ж, не заперечують!» - Ще б, спробували б вони це зробити! Ну як підеш проти божевільного батьківського щастя ?! Доведеться подружитися.

А адже переповненим ентузіазмом батькам завжди слід пам'ятати про те, що в подібній ситуації діти переживають глибоку травму. Мало того що мама (тато) раптом вирішила (вирішив) вийти заміж (одружитися) і привела (привів) якогось дядька (тітку). Крім цих нововведень, дитині потрібно уживатися і з малознайомим братом (сестрою).

Що робити? Важливо показати дітям, що ви любите їх однаково, не розділяючи на батькових і маминих. До того ж дитині необхідний час, щоб адаптуватися, сформувати нові думки і ставлення, змінити поведінку, пристосуватися до незвичних умов життя. Твоє завдання - допомогти дітям, максимально полегшивши їх входження в нову сім'ю. Зробити це нелегко, але життєво необхідно для затишного сімейного співіснування. Головне - взяти на озброєння наступні правила:

  • Будь справедлива!
  • Ніколи ні за яких обставин не підкреслюй відмінності між дітьми.
  • Старайся завжди бути лояльною і розважливою.
  • Відмовся від небезпечних ділень на «твоя» і «моя» дитина - їх не повинно існувати в принципі: тепер ви живете з вашими спільними (!) Дітьми. Наприклад, якщо ви з чоловіком купуєте черевики для однієї дитини, то й другому теж доведеться щось придбати: жоден з ваших нащадків не повинен відчути себе обділеним або збитковим. Якщо щось подібне станеться - дитячих образ і сліз не уникнути!

Матеріали з сайту edinstvennaya.ua

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter