Завдяки прокуратурі територіальній громаді передали нерухомості на понад 600 тисяч гривень

Суспільство
Наталія Сіробаб18 липня 2016 о 12:51501 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Завдяки прокуратурі територіальній громаді передали нерухомості на понад 600 тисяч гривень
Упродовж 2016 року Лубенська місцева прокуратура на захист інтересів Токарівської сільської ради Лохвицького району подала шість позовів про передавання у комунальну власність безгосподарного майна.

Завдяки прокуратурі територіальній громаді передали нерухомості на понад 600 тисяч гривеньЗавдяки прокуратурі територіальній громаді передали нерухомості на понад 600 тисяч гривень, фото з сайту radako.com.ua

Як повідомив заступник керівника Лубенської місцевої прокуратури Віктор Фурса, усі позовні заяви Лохвицький районний суд задовольнив. Як результат, територіальній громаді села передано шість недобудованих будівель загальною вартістю понад 600 тисяч гривень, повідомляють на сайті обласної прокуратури.

– Ці об’єкти нерухомого майна комунальне підприємство «Лубенське міжрайонне БТІ» поставило на облік як безгосподарні у жовтні 2010 року. Наразі рішенням сесії Токарівської сільської ради вони прийняті у комунальну власність. Сільська рада може розпорядитися цим майном на користь громади, – зазначив прокурор.

Довідково: відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, безгосподарною є річ, яка не має власника або власник якої не відомий.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter