З 25 жовтня поїзди курсуватимуть за зимовим часом

Суспільство
Юлія Обелець19 жовтня 2015 о 18:11767 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 З 25 жовтня поїзди курсуватимуть за зимовим часом
Укрзалізниця нагадує пасажирам, що 25 жовтня в Україні відбудеться перехід на зимовий час.

З 25 жовтня поїзди курсуватимуть за зимовим часомЗ 25 жовтня поїзди курсуватимуть за зимовим часом. Фото soldat-student.com.ua

У зв'язку з переходом 25 жовтня 2015 року о 4 годині за київським часом на зимовий час (стрілки годинника переведуть на 1 годину назад), Укрзалізниця відкоригувала графік руху пасажирських поїздів. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Тому мандрівникам, які запланували поїздки на найближчі вихідні, а також тим, хто зустрічатиме на вокзалі гостей, варто бути уважними та вчасно перевірити свого годинника.

Усі зміни зазделегідь внесли та узгоджені з адміністраціями сусідніх країн. Таким чином, у квитках вказано час відправлення та прибуття з урахуванням коригувань графіка руху поїздів.

Нагадаємо, перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України».

До теми – У жовтні збільшили кількість рейсів та призначили додаткові потяги

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter