Як позбутися похмілля в домашніх умовах

Суспільство
Андрій Іванов1 січня 2016 о 16:10941 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як позбутися похмілля в домашніх умовах
Тривалість похмілля, як правило, залежить від цілого ряду чинників, але навіть сильно питущі люди, які не мають міцного здоров'я, не страждають похміллям більше двох днів.

Як позбутися похмілля в домашніх умовахФото - xutor.at.ua

Для лікування похмілля в домашніх умовах слід якомога швидше забезпечити надходження свіжого повітря до людини відчуває неприємні симптоми. Тому намагайтеся, наскільки це можливо, частіше провітрювати приміщення, а якщо в людині, страждаючим від симптомів похмілля, ще присутні сили, то кращим варіантом буде піша прогулянка по парку або іншим місцям, де повітря максимально просякнутий киснем і чистий від шкідливого впливу навколишнього середовища великих міст, інформує stopbolezni.net

Зараз перерахуємо основні способи позбавлення від похмілля, взяті у різних народів світу, ці способи неодмінно допоможуть розібратися з питанням: як позбутися похмілля будинку. Китайці намагаються випити якомога більшу кількість гарного зеленого чаю, який буде мати прекрасні антиоксидантним властивостями. Американці використовують контрастний душ і п'ють спеціально приготовлений коктейль для зняття похмілля з томатного соку і свіжого яйця. Італійці випивають чашку міцної кави, але даний метод не дуже корисний при серйозному отруєння алкоголем, тоді він може викликати блювотний рефлекс.

Для зняття симптомів похмілля в домашніх умовах в прискореному режимі допоможе випите потрібну кількість активованого вугілля. Для звичайного, чорного вугілля ця доза, при отруєнні алкоголем, становить 1 таблетка на 10 кілограмів ваги людини. Причому рекомендується ретельно розжувати таблетку, і лише потім її запивати. У комплексі із застосуванням активованого вугілля при сильному похмілля можна використовувати клізму, для того щоб з кишечника скоріше вийшли всі отруйні організм речовини.

Головне запам'ятати для себе, що в домашніх умовах слід лікувати тільки найпростіші випадки похмілля. Якщо у вас серйозне алкогольне отруєння, то слід якнайшвидше викликати якщо не швидку медичну допомогу, то лікаря додому, для надання необхідної допомоги та отримання подальших рекомендацій.

Читайте також: Гурт Mad Heads закликає до культурної революції в Україні

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter