Влада просить полтавців не піддаватись на можливі провокації з боку хресної ходи з Донбасу на Київ

Суспільство
Надія Труш11 липня 2016 о 14:5023913 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Влада просить полтавців не піддаватись на можливі провокації з боку  хресної ходи з Донбасу на Київ
Жителів області прохають не піддаватись на можливі провокації, а поліцейські працюватимуть у посиленому режимі.

Влада просить полтавців не піддаватись на можливі провокації з боку хресної ходи з Донбасу на Київ, ...У колоні хресної ходи прямують і чоловіки міцної статури. Фото patrioty.org.ua

12 липня через Полтавську область з боку Харкова, а 13 липня – через Полтаву з Донецької області у напрямку столиці прямуватиме так звана хресна хода.

Очікується, що православні віряни нашої держави зі Сходу та Заходу зустрінуться у столиці.

Є загроза, що під час ходи деякі учасники ходи можуть спровокувати негативні ситуації, заявив у всеукраїнських ЗМІ Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

З цього приводу голова Полтавської облради звернувся до жителів області:

– За численними інформаційними повідомленнями, на тимчасово окупованих територіях Донбасу терористи готуються приєднатись до ходи, щоб організовувати провокації на мирній території. З метою запобігання можливим провокаціям з боку бійців злочинних військових формувань звертаюсь до керівника головного управління Національної поліції у Полтавській області Олега Беха, до керівника управляння СБУ у Полтавській області Юрія Рахівського з проханням посилити заходи безпеки на території області на час проведення хресної ходи, яка завершиться 27 липня у Києві; посилити роботу з виявлення та знешкодження можливих провокаторів-терористів серед мирного населення області; активізувати роботу у попередженні заворушень та інших протиправних заходів на час проведення ходи. Окремо закликаю громаду Полтавщини не піддаватись на можливі провокації підозрілих осіб і повідомляти про них правоохоронцям. Ми виступаємо проти людей, які, прикриваючись ім'ям християнин, під «колорадськими» чи «комуністичними» прапорами, готуються завдати шкоди полтавській громаді абсолютно не християнськими вчинками, ділять традиції православ'я на «ваші і наші». Тож будьмо пильними і збережемо мир на наші землі, звернення Олександра Біленького опублікували на сайті Полтавської облради.

Нагадаємо, учора, 10 липня, у сусідньому Харкові парафіяни Української православної церкви Московського патріархату провели хресну ходу за мир з георгіївськими стрічками.

Довідково: До Києва хода зі сходу(Свято-Успенська Святогірська Лавра, Донецька область) та заходу (Свято-Успенська Почаївська Лавра, Тернопільська область). Хресна хіда завершиться у Києві 27 липня, напередодні Дня Хрещення Київської Русі. Ввсеукраїнську хресну ходу, яка стартувала 9 липня, організувала УПЦ МП. Українці масово розміщують у мережі фото учасників ходи, де можна побачити людей, які несуть, крім церковних символів, георгіївські стрічки, значки із зображенням Миколи II тощо. Загалом кількість учасників ходи – понад 10 тисяч людей.

До теми: У Полтаві біля Сампсоніївського храму відбулася хресна хода

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter