Військові влаштували польовий збір для полтавських школярів

Суспільство
Ольга Матвієнко5 липня 2016 о 17:41778 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Військові влаштували польовий збір для полтавських школярів
У Полтавському районі відновлювали традиції навчально-польових зборів з учнями та навчали журналістів як поводитися в зоні АТО.

5 липня у Полтавському районі розпочалися навчально-польові збори з учнями середніх класів. Як повідомили у прес-службі Полтавського обласного військкомату, захід відбувся з ініціативи громадських організацій учасників АТО – «Братерство учасників АТО», «Клубу військово-патріотичного виховання молоді «Патріот», та за підтримки районної адміністрації, голови Терешківської сільської ради за участю Полтавського обласного та районного військового комісаріатів, військово-спортивного клубу «Воїн» обласного осередку ТСОУ та інших.

Військові влаштували польовий збір для полтавських школярівДля полтавських школярів влаштували військово-польовий збір. Фото надані прес-службою Полтавського обласного військкомату

– Ви, хлопці, проживаєте в Україні, яка є вашою Батьківщиною. Сьогодні, на жаль, її незалежність та суверенітет доводиться відстоювати зі зброєю в руках. Ви повинні бути готові стати на її збройний захист, для цього оволодівайте військовими навичками, бо іноді від їх засвоєння та миттєвої реакції залежить життя. І я впевнений, що коли прийде час і потрібно буде нас замінити, ви зробите правильний вибір, – зазначив Едуард Бородай, заступник Полтавського обласного військового комісара підполковник.

На захід під головуванням начальника департаменту Полтавської облдержадміністрації Володимира Штефана, були також запрошені представники місцевих ЗМІ. Їх запросили до участі в тренінгу з поведінки журналіста у зоні проведення антитерористичної операції.

Спеціальний кореспондент військового видавництва «Народна армія» підполковник Володимир Лазарєв, на своєму власному досвіді розповів журналістам про основи поведінки, етики висвітлення подій в зоні бойових дій. Ознайомив присутніх представників ЗМІ із особливостями екіпіровки та основними тактико-технічними характеристиками зброї.

Відповідно до програми предмету «Основи захисту Вітчизни» подібні навчально-польові збори з учнями 10-11 класів повинні провести наприкінці навчального року в кожному навчальному закладі.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter