Вартість комунальних послуг для отримувачів субсидій не перевищує 15% від доходів, - Павло Розенко

Суспільство
Юлія Обелець1 липня 2016 о 14:09933 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Вартість комунальних послуг для отримувачів субсидій не перевищує 15% від доходів, - Павло Розенко
Віце-прем’єр-міністр України обіцяє, що для отримувачів субсидій комуналка не перевищить 15% від їхніх доходів.

Вартість комунальних послуг для отримувачів субсидій не перевищує 15% від доходів, - Павло РозенкоВартість комунальних послуг для отримувачів субсидій не перевищує 15% від доходів, - Павло Розенко. Фото – newsradio.com.ua

5,5 мільйонів українських родин, які оформили субсидії в минулому опалювальному сезоні, сплачують за житлово-комунальні послуги від 2 до 15 відсотків від своїх доходів. Про це в повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, йдеться на Урядовому порталі.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні подорожчали тепло і гаряча вода: нові тарифи

– Люди, які отримували субсидії в минулому опалювальному періоді – а це 5,5 мільйонів родин – знають, що їм хвилюватися не варто. Рішенням Уряду встановлено, що за житлово-комунальні послуги людина має платити від 2% до 15% їхніх доходів, – сказав він.

Коментуючи підвищення ціни на газ, Павло Розенко зазначив, що це рішення для Уряду стало непростим, але всі країни світу, в той чи інший період свого розвитку, проходили через такі рішення.

– Ціна на газ на сьогодні є економічно обґрунтованою, про що свідчать відповідні розрахунки. Всі розмови про те, що є дешевий газ – це міфи. Відстрочки по сплаті за газ Україні не дасть жодна країна. Людей, які не можуть зараз самі оплатити житлово-комунальні послуги в повному обсязі, захистить програма субсидій, але багаті мають платити повну ринкову ціну, в тому числі за газ, вже зараз, – підкреслив він.

Він також додав, що на сьогодні до початку опалювального періоду, коли підвищення тарифів стане більш відчутним, у тих, хто хоче зменшити вартість сплати за житлово-комунальні послуги, є 3 місяці – щоб оформити субсидію та провести заходи з енергозбереження.

Водночас Віце-прем’єр-міністр зазначив, що «ніхто не ідеалізує систему субсидій».

– Тому далі ми рухатимемося шляхом підвищення зарплат, пенсій, соціальних виплат. Для цього потрібно, щоб запрацювала економіка і перші позитивні сигнали вже є. Промислове виробництво за перші три місяці 2016 року зросло приблизно на 4%. Це вперше за останні три роки ми побачили зростання економіки, – сказав Павло Розенко.

Читайте також – Уряд удосконалив механізм нарахування субсидій: про обіцянки влади

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter