В Україні хочуть відмінити вимогу вказувати батька для незаміжніх породіль

Суспільство
Ольга Правденко21 серпня 2016 о 11:01628 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні хочуть відмінити вимогу вказувати батька для незаміжніх породіль
У Мін’юсті підготували проект реформи в сфері реєстрації актів цивільного стану.

В Україні хочуть відмінити вимогу вказувати батька для незаміжніх породільЖінкам не обов’язково треба буде вказувати батька. Фото з сайту stryi.babyservice.ua

Відбулося засідання робочої групи щодо змін в системі реєстрації актів цивільного стану під керівництвом Павла Мороза . Експерти представили готовий проект реформи, – повідомляють на сайті «Юрліга»

Зараз працює пілотний проект, що дозволяє реєструвати шлюб за одну добу. Наступний
крок внесення змін до Сімейного кодексу: громадяни зможуть самостійно вибрати як швидко їм потрібно зареєструвати стосунки (за добу, три дні, тиждень або місяць). Розмір адміністративного збору буде залежати від швидкості здійснення процедури.

Залишається відкритим питання про наділення функціями РАЦС нотаріусів. За словами Мороза, до нього повернуться після наповнення Реєстру та «очищення корпусу від недобросовісних служителів Феміди».

Крім того, члени робочої групи наполягають на скасуванні вимоги вказувати відомості про батька в разі коли жінка, яка не перебуває в шлюбі, реєструє новонародженої дитини.

Проект буде представлений на розгляд до парламенту восени.

До теми: Рада затвердила нові паспорти – штампа про шлюб не буде: про зміни

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter