В Україні влада розвиватиме сільський туризм

Суспільство
Надія Труш3 серпня 2015 о 14:39947 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні влада розвиватиме сільський туризм
В областях держави збираються проводити заходи щодо популяризації сільського туризму.

В Україні будуть розвивати сільський туризмВ Україні будуть розвивати сільський туризм. Фото zeleniyturizm.com.ua

Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює проведення заходів у регіонах з метою популяризації сільського туризму.

Про це повідомив директор департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Олег Хоменко під час засідання робочої групи з питань законодавчого врегулювання діяльності у сфері сільського туризму, повідомляє Мінагропрод.

– Зустріч викликана неврегульованістю ряду понять у сфері послуг з тимчасового розміщення, які надають власники сільських садиб. Тому головне наше завдання - розробити поправки в законодавство з досвіду європейських країн, які могли б стимулювати розвиток сільського туризму в Україні, - сказав Олег Хоменко.

Він зазначив, що в ЄС туристична сфера розглядається як пріоритетна для інвестування.

Що планують робити на Полтавщині, поки неясно. Більше того, очільника управління інфраструктури та туризму хоча і обрали, але поки не називають. Тим часом сільський туризм у нашій області хоча й розвивається, але про нього знають мало.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter