Області України поділили на рівні терористичної загрози

Суспільство
Юлія Обелець12 серпня 2016 о 10:01819 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Області України поділили на рівні терористичної загрози
Через загострення ситуації на кордоні з Кримом, СБУ ввела рівні терористичної загрози для регіонів України

В областях України встановили рівні терористичної загрозиВ областях України встановили рівні терористичної загрози. Фото – 24tv.ua

У зв'язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим та у районі проведення АТО, Служба безпеки України ввела в областях рівні терористичних загроз.

До «червоного» (реальна загроза - у разі вчинення терористичного акту) віднесли Донецьку та Луганську області, АР Крим.

До «жовтого» (імовірна загроза) – Запорізьку, Миколаївську, Одеську, Сумську, Харківську, Херсонську та Чернігівську області. Такий рівень вводять за наявності достовірної (підтвердженої) інформації про підготовку до вчинення терористичного акту.

«Синій» (потенційний) рівень загрози отримали Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ. Йдеться про наявність інформації, що потребує підтвердження, про підготовку до вчинення терористичного акту.

Полтавська ж область, разом з Вінницькою, Волинською, Житомирською, Івано-Франківською, Кіровоградською, Львівською та Тернопільською мають «сірий» (можливий) рівень загрози. Тобто, за наявності факторів (умов), що сприяють вчиненню терористичного акту.

У разі «сірого» рівня загрози суб’єкти боротьби з тероризмом у межах своїх повноважень зокрема: усувають та мінімізують дії факторів, що сприяють виникненню та поширенню тероризму; проводять профілактичну роботу; інформують суспільство про небезпеку та масштаби тероризму; координують дії щодо розширення взаємодії з правоохоронними органами і спеціальними службами іноземних держав, антитерористичними структурами ООН, ОБСЄ, НАТО, ЄС…

У разі «червоного»: надають Антитерористичному центру сили і засоби для проведення антитерористичної операції; здійснюють заходи з мінімізації та ліквідації наслідків терористичного акту; евакуюють з місць можливих терористичних посягань населення, якщо виникає загроза його життю або здоров’ю, охороняють їхнє майно, що залишилося без нагляду; розгортають пункти тимчасового розміщення людей, евакуйованих з місця вчинення терористичного акту, забезпечують їх їжею, одягом.

Більше про дії «борців з тероризмом» під час ведення того чи того рівня загрози можна ознайомитись у постанові Кабміни «Про затвердження Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter