В областях нові сервісні центри МВС повинні запустити до весни 2017 року

Суспільство
Юлія Обелець30 червня 2016 о 15:42537 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В областях нові сервісні центри МВС повинні запустити до весни 2017 року
Услід за столицею нові сервісні центри повинні запрацювати по всій Україні.

В областях сервісні центри МВС повинні запустити до весни 2017 рокуВ областях сервісні центри МВС повинні запустити до весни 2017 року. Фото – www.slovoidilo.ua

З липня в Києві почнуть працювати нові сервісні центри МВС. Про це на брифінгу у четвер заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, після Києва нові сервісні центр почнуть працювати по всій Україні, – йдеться на Українській правді.

Реформа означатиме спрощення надання адміністративних послуг. Йдеться про видачу та обмін посвідчень водія, реєстрацію транспортних засобів, видачу номерних знаків, оформлення дозволів на перевезення вантажу, довідки про несудимість та інше.

– МРЕВ перестали формально існувати шість місяців назад, але нам треба було зробити «генеральне прибирання», щоб розуміти, як і що працює. Колишня служба МРЕВ була система жаху, а новий сервісний центр таким бути не може, – сказав Аваков. – Принципи роботи сервісних центрів наступний: антикорупційна система роботи, щоб за гроші не можна було отримувати послуги. Відкритий простір – комфорт відвідувачів, мотивовані кадри, впровадження нових технологій, – додав він.

Аваков заявив, що розраховує завершити цю реформу до весни. За його словами, у сервісних центрах працюватимуть нові кадри на базі конкурсної системи. Стажування в сервісних центрах вже провели в Києві – на одне місце претендували 43 кандидати.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter