Укрзалізниця пояснила правила безкоштовного проїзду для військовослужбовців

Суспільство
Ольга Матвієнко16 липня 2015 о 12:471590 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Укрзалізниця пояснила правила безкоштовного проїзду для військовослужбовців
​Військовослужбовці можуть вільно подорожувати залізницями України, дотримуючись чинних правил перевезень.

Укрзалізниця пояснила правила безкоштовного проїзду для військовослужбовцівВійськовослужбовці мають право на безкоштовний проїзд у потягах. Фото – www.ogo.ua

Для безперешкодного проїзду залізничним транспортом України військовослужбовці мають оформити в залізничних касах відповідні документи. Так безкоштовний квиток можна отримати в обмін на ВПД (військовий перевізний документ). Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

ВПД видається військовими частинами та установами. Він є грошовим документом суворого обліку, на підставі якого проводяться розрахунки між залізницею та Міністерством оборони України. При оформленні поїздок військовим пасажирам в обмін на ВПД видається бланк «проїзний документ», який є підставою для посадки в поїзд.

В інших випадках проїзний документ оформляється в залізничній касі за готівковий розрахунок у порядку та в терміни, встановленні чинними правилами перевезень.

Перевезення військових здійснюється згідно з Правилами перевезень військових пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом України, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 05.07.1999 №346 зі змінами і доповненнями, внесеними наказами Міністерства транспорту України від 17.02.2000 №54 та зареєстровані Міністерством юстиції України від 19.07.1999 за №478/3771.

Докладну інформацію пільговий проїзд залізничним транспортом розміщено на офіційному сайті Укрзалізниці.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter