Українці майже не довіряють журналістам

Суспільство
Ольга Правденко14 грудня 2015 о 16:45670 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Українці майже не довіряють журналістам
У вплив журналістів на зміст новин вірить тільки 6% опитаних.

Українці майже не довіряють журналістамЛюди мало довіряють журналістам. Фото з сайту telekritika.ua ( 2 шт.)

Про це свідчать результати соцопитування GfK Ukraine, проведеного у жовтні 2015 року. 54% респондентів вважають, що новини формують вказівки олігархів,
36% ключовим вважають вплив неформальних розпоряджень представників органів державної влади, а 29% - політиків, які замовляють приховану рекламу в ефір, – пише "Телекритика".

Понад 70% українців переконані, що провідні ЗМІ належать олігархам, і це негативно впливає на об’єктивність та незалежність журналістів. Найбільший відсоток тих, хто поділяє цю думку, серед опитаних із вищою освітою (76%), а найменший – серед співвітчизників із середньою спеціальною (65%) та початковою чи базовою середньою освітою (67%). Опитування засвідчило суттєву різницю у поглядах серед мешканців різних регіонів та вікових груп.

Українці майже не довіряють журналістам

83% респондентів на Півночі і 79% на Заході поділяють думку про належність ЗМІ олігархам та їхній вплив на журналістику.
Цей показник значно вищий за результати, отримані під час опитування у Центрі, на Півдні та Сході (65%, 65% та 64% опитаних відповідно дали ствердну відповідь на поставлене запитання).

Читайте також: Лист до совісті, або Мер Полтави «плює» на права преси

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter