Учасниця телешоу «X-Фактор» виступить зі своїм гуртом в Полтаві

Суспільство
Надія Труш20 січня 2016 о 15:29821 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Учасниця телешоу «X-Фактор» виступить зі своїм гуртом в Полтаві
30 січня відбудеться концерт одеського гурту «Колір». Це вже другий виступ дівчат в Полтаві.

«Колір» – український інді-фолк гурт, заснований в 2014 році учасницею проектів «X-Фактор» та «Битва Хорів» Людмилою Коллер. До складу гурту окрім самої Людмили входить клавішниця Анна Провозін.

Учасниця телешоу «X-Фактор» виступить зі своїм гуртом в Полтаві

«Колір» виконує як власні пісні, так і кавер-версії на композиції українських та закордонних гуртів та виконавців («Ленинград», Alex Clare, «Vivienne Mort»). Також дівчата записали пісню на слова відомого українського поета Сергія Жадана — «Пливи, рибо, пливи». Цей трек отримав дуже багато схвальних відгуків як в інтернеті так і поза його межами та став своєрідною візитівкою гурту.

Початок концерту – 20.00, «MuZa-Bar».

Гурт веде активну гастрольну діяльність. Дівчата виступали у Львові, Києві, Полтаві, Білій Церкві, Теплику та за кордоном: Білорусь, Молдова, Придністров’я. Також брали участь у великих українських фестивалях: RazomFest, Вишиванковий фестиваль в Одесі, Арт-пікнік Слави Фролової та Бандерштат.

До Полтави дівчата завітають після Кишенева та Сум в рамках першої частини великого «Piano туру». Після нашого міста гурт помандрує в Харків, Черкаси, Вінницю та Хмельницький. До речі, це вже другий концерт «Кольору» в Полтаві. Минулого разу вони приїздили в вересні.

Розповідаючи про концерти гурту в одному з інтерв’ю, Людмила Коллер зазначає:

– На концертах важливо бути єдиним цілим зі слухачем, інколи буває дуже складно, але люди завжди розкачуються з часом, потім вже панує атмосфера невимушеності, таке я люблю, коли нам всім тепло. Важливо, щоб вони прожили ці всі пісні разом з нами, так, наче самі писали. Важливо віддати свою емоцію, але найважливіше, що її отримали.

Після туру дівчата планують записати міні-альбом (EP) в акустичному складі: «Пісні будуть в новому аранжуванні, свіжіші, насиченіші».

Денис Старостін

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter