Учасників та волонтерів АТО нагороджуватимуть новими нагородами

Суспільство
Юлія Обелець17 лютого 2016 о 16:32661 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Учасників та волонтерів АТО нагороджуватимуть новими нагородами
Президент установив відзнаки «За участь в антитерористичній операції» та «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»

Петро Порошенко підписав укази, що затверджують відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Про це йдеться на сайті Глави держави.

Учасників та волонтерів АТО нагороджуватимуть новими відзнакамиТак виглядають нові президентські медалі. Ілюстрація – president.gov.ua

Перша відзнака – для відзначення захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. Друга, «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», для відзначення підприємств, установ та організацій, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення АТО.

Нагадаємо, нещодавно у Полтаві нагородили Народних Героїв України.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter