У травні почнеться призов у армію

Суспільство
Юлія Обелець5 квітня 2016 о 13:03799 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У травні почнеться призов у армію
Призов до лав армії розпочнеться 5 травня

У травні почнеться призов у арміюУ травні почнеться призов у армію

Черговий призов громадян на строкову військову службу в лави Збройних сил України й інших військових формувань почнеться з 5 травня й триватиме до 30 червня.

Про це повідомив на брифінгу речник Міноборони підполковник Олексій Чорнобай, передає Українська правда.

Нагадаємо, що Верховна Рада дала право президенту оголошувати строковий призов в армію

За його словами, чисельність громадян, яких планується призвати, уточнюється й буде залежати від запитів державних силових структур.

Призову будуть підлягати громадяни України, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення чи відстрочку від строкової служби.

– Відповідно до постанови Кабміну призовникам виплатять матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних заробітних плат (2900 гривень). Фінансування виділено бюджетом Міноборони, - зазначив Чорнобай. Призовники з вищою освітою будуть служити рік, без – півтора року. Представник Міноборони наголосив, що солдати-строковики будуть проходити службу винятково за межами зони АТО.

Протягом квітня-червня поточного року в запас звільнять військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти "спеціаліст" або "магістр" і відслужили встановлені терміни строкової служби.

До теми – Голова та воєнком Полтавщини назвали причини недобору в контрактну армію

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter