У Полтаві відбувся патріотичний квест: збирали кошти на ремонт авто із зони АТО (ФОТО)

Суспільство
Надія Труш29 травня 2016 о 15:531519 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відбувся патріотичний квест: збирали кошти на ремонт авто із зони АТО (ФОТО)
Ранкова злива і дрібний дощ вдень не стали на заваді проведенню патріотичного квесту «Ми – Україна».

29 травня біля театру імені Гоголя відбулося дійство, на якому збирали кошти на ремонт автомобіля із зони АТО, плели маскувальні сітки для українських військових. Все це та багато чого іншого відбувалося в рамках патріотичного квесту «Ми – Україна».

У Полтаві відбувся патріотичний квест Ми Україна (ФОТО)

Ідея провести благодійний захід й зібрати кошти для миру в Україні належить учасникам АТО та волонтерам. Діти, їх батьки, просто небайдужі полтавці, депутати та інші політики, артисти – людей об’єднала спільна справа: зібрати допомогу для передової та привернути увагу до спілкування людей, біженців-переселенців, які живуть в Полтаві.

У квесті взяли участь сім команд, які мали прийти до Театральної площі, виконавши різні завдання. Учасники повинні були показати свою кмітливість та знання міста. Поки учасники виконували завдання квесту, на площі діточок розважали концертною програмою та іграми. А ще присутні плели маскувальні сітки, брали участь у розіграшах від спонсорів, малювали на асфальті патріотичні малюнки. Зокрема, не обійшлося без «гарячої» нині теми щодо декомунізації Комсомольська. Учасники дійства створили напис «Горішні Плавні – це Україна», біля якого інші полтавці охоче фотографувалися.

Для присутніх виступав Артем Лоїк, співак із Азербайджану Еміль та інші. Деталі зі свята очікуйте на сайті згодом, зараз пропонуємо переглянути фоторепортаж.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter