У Полтаві відбувся концерт «Oyster Duo»

Суспільство
Надія Труш6 серпня 2016 о 15:41857 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відбувся концерт «Oyster Duo»
4 серпня у великій виставковій залі Полтавського художнього музею (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбувся захоплюючий концерт унікального творчого союзу «Oyster Duo».

У Полтаві відбувся концерт «Oyster Duo»У Полтаві відбувся концерт «Oyster Duo». Фото rada-poltava.gov.ua

Про це йдеться на сайті Полтавської міськради.

У складі дуету, що об'єднує контрабас і фортепіано, виступили американський контрабасист Ніколас Шварц та українська піаністка Анна Федорова. Художнє кредо цього дуету — професіоналізм, оригінальність та майстерність.

Ніколас Шварц — лауреат багатьох міжнародних конкурсів, єдиний володар гран-прі на міжнародному конкурсі струнних інструментів. Стажувався у симфонічному оркестрі фонду Караяна, є артистом найпрестижнішого у світі симфонічного оркестру — Королівського симфонічного оркестру в Амстердамі.

Анна Федорова — молода піаністка, яка концертує у найпрестижніших залах світу. Достатньо сказати, що її запис фортепіанного концерту № 2 С. Рахманінова зібрав на Ютюбі більше 8 мільйонів слухачів. Навчалася в Україні, Італії, Великобританії.

До теми: На Полтавщині створять музичну лабораторію

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter