У Полтаві презентували дитячі заклади оздоровлення та відпочинку області

Суспільство
Надія Труш12 лютого 2016 о 17:361009 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві презентували дитячі заклади оздоровлення та відпочинку області
11 лютого у облдержадміністрації відкрилася виставка-презентація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області «Подаруймо дітям літо»

У Полтаві презентували дитячі заклади оздоровлення та відпочинку областіУ Полтаві презентували дитячі заклади оздоровлення та відпочинку області. Фото adm-pl.gov.ua

Це перший інформаційний захід із низки, запланованих Управлінням у
справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, на шляху впровадження в області механізму часткової компенсації вартості путівки для дітей Полтавської області. Про це йдеться на сайті Полтавської ОДА.

Відкриття виставки відбулося за участі заступника голови ОДА Романа Товстого, заступника голови обласної ради Анатолія Ханка і начальника управління Управління у справах сім'ї. молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького.

У рамках виставки-презентації уже провели дводенну експозицію 18 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області, творчі презентації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, розширене засідання Обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей та нараду з представниками районних та міських органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, круглий стіл «Сучасне патріотичне виховання» та різноманітні майстер-класи по організації виховної роботи з дитячими колективами.

Довідково: Мережа позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області налічує 33 установи, із них протягом оздоровчого сезону 2015 року працювало 26 позаміських дитячих закладів.

Тому додатково до закупівлі за кошти бюджетів різних рівнів путівок для дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, за ініціативи голови облдержадміністрації в області розробляється та запроваджується механізм часткової компенсації вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку області для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

Впровадження такої компенсації в розмірі прожиткового мінімуму (з травня 2016 – 1531 грн.) для дитини віком від 7 до 17 років на кожну дитину дасть можливість адресної допомогти сім’ям з дітьми у оздоровленні їх дітей в тому дитячому закладі, який вони самостійно обрали.

Для впровадження часткової компенсації необхідні спільні зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування усіх рівнів, роботодавців, професійних спілок, які повинні спрямовуватись перш за все на здешевлення вартості путівок для дітей в частині батьківської оплати, оздоровленні дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, збереженні мережі дитячих закладів та розвитку їх матеріально-технічної бази.

До теми: Бачити спершу дитину, потім інвалідність: порада полтавцям від матері доньки з інвалідністю

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter