У Полтаві помолились за Україну (ФОТО)

Суспільство
Ольга Матвієнко29 червня 2016 о 06:56937 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві помолились за Україну (ФОТО)
У День Конституції провели міжконфесійний молебень за Україну.

Увечері 28 червня біля пам’ятника гетьману Івану Мазепі провели міжконфесійний молебень за Україну. Участь у молитві взяли священики Української православної церкви Київського патріархату, представники християнських церков міста Полтави.

У Полтаві помолились за Україну (ФОТО)У Полтаві помолилися за Україну. Фото Ольги Матвієнко

Читайте також: У Полтаві до Дня Конституції України погасили оригінальну поштову марку

Після служби Архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір сказав:

– Говорячи про молитву, Ісус Христос розповів своїм учням притчу про вдову, яка докучала судді, поки він не виконав її прохання. Так і нам він говорить про те, щоб ми просили, і ми отримаємо відповідь на наші молитви. Сьогодні ми переживаємо випробовування, аби знати – чи достойні ми мати незалежну державу, і ми у молитві своїй звертаємося до бога і стверджуємо: ми хочемо мати незалежну державу, хочемо жити і трудитися в державі, де виконуються закони, є любов один до одного, повага між усіма громадянами, конфесіями, свобода людини. Ми проходимо складне випробування, але наш народ згуртувався перед небезпекою, щоб вистояти.

Нагадаємо, що оркестр «Полтава» у День Конституції привітав мешканців міста концертом просто неба.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter