Пасічник: у Полтаві на Святі меду працювали аферисти

Суспільство
Ніна Король6 серпня 2016 о 23:382195 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Пасічник: у Полтаві на Святі меду працювали аферисти
Пасічників «кидали» на гроші або крали мед. Тож, схоже, прислів’я «Не зівай, Химко, на те ярмарок» набуває прямого значення.

Про це заявляє Сергій Коробко, один з учасників Свята меду в обласному центрі.

– Сьогодні у нас купили баночку меду (0,5 л), дали 200 гривень. Ці чоловік та жінка забрали свій мед, здачу і відійшли, – розповіцдає Сергій. – Згодом повернулись, і у два голоси кажуть, що ми їм неправильно дали здачу. Почали вимагати більше, мовляв, вони давали 500 гривень. Хоча я бачив, як моя дружина з ними розраховувалась: вони дали 200 гривень, а не 500! Ці покупці почали голосно привертати увагу до себе, влаштували скандал. Викликали поліцію, але що ж, їхні слова проти наших. Свідків на той час не було, камер стеження теж. Пасічник зняв на відео пару, каже, що з ними працює ще й дівчина ( можливо, донька), на вигляд – звичайні, нічим не примітні. Але погрожували побити банки з медом, вимагали гроші так, що продавці меду вважаютиь: люди ретельно підготувались до афери, тиснуть психологічно!

Наступного року Сергій обладнає намет камерами стеження. Фото Ніни Король

Сергій говорить, що то були аферисти, працювали продумано і злагоджено, імовірно, не вперше.

– Вони побачили, що в моєї дружини фартух світиться, і першою в прозорій кишені там лежить купюра 500 гривень, тому, думаю, вирішили її отримати собі, – каже пасічник. – Швидко зметикували: «Он мої 500 гривень!»

Тож, каже Сергій, базар – вокзал!

Приїздила поліція, та люди у формі сказали, що викличуть слідчий комітет, гроші на аналіз брати не будуть...

У поліції журналісту підтвердили, що виклик на Свято меду був, ті, хто телефонували, розійшлись з миром.

Інший випадок на Святі меду трапився подібний, теж на 500 гривень хотіли «нагріти» бджолярів. Тоді поліцію вже не викликали.

Сергій Коробко розповів, що інші учасники ярмарку скаржились на крадіжки меду, десь на лавці навіть його складували злодії, але ті люди хутко зникли, коли пасічники помітили зникнення краму і засікли жінку в чорному із поцупленим медом.

Наступного разу пасічник збирається повісити камеру спостереження, аби бути озброєним від аферистів.

Нагадаємо, Свято меду буде ще й завтра, 8 серпня поряд з театром імені М. В. Гоголя. Тож будьте обачні з грішми та купівлею! І смачного вам меду та користі від інших продуктів бджільництва!

До теми: на Святі меду продавали гігантський часник.


Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter