У Полтаві на маршрут вийшов патріотичний тролейбус з українським Кримом (ФОТО)

Суспільство
Ольга Матвієнко19 травня 2016 о 11:471530 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві на маршрут вийшов патріотичний тролейбус з українським Кримом (ФОТО)
​Його першими пасажирами стали очільники області і журналісти.

Відсьогодні міським маршрутом № 6 «Завод ГРЛ – Південний вокзал» курсуватиме патріотичний тролейбус. Із тролейбусного депо у свій перший рейс він вийшов сьогодні о 8-ій годині ранку. Першими пасажирами стали голова Полтавської ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, заступник Полтавського міського голови Віталій Нікіпєлов та полтавські журналісти, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

У Полтаві на маршрут вийшов патріотичний тролейбус з українським Кримом (ФОТО)Фото надані прес-службою Полтавської ОДА й Анною Чапалою

Нагадаємо, що забрендували тролейбус у рамках конкурсу, який проводила громадська організація «Громадське об’єднання Полтава». Конкурс проходив з 29 квітня по 13 травня цього року. Організатори ставили за мету привернути увагу полтавців до теми анексії Криму і нагадати, що Крим – це Україна. За рішенням журі перемогу здобула студентка ПУЕТу Єлизавета П’ятаченко.

Маршрут № 6 також обрали невипадково – він вважається у Полтаві найдовшим.

– Полтавська громада підтримує державну цілісність і єдність України. Крим був і залишається частиною нашої держави. А тимчасова анексія Росією обов’язково закінчиться нашою перемогою і півострів, – прокоментував перед від’їздом патріотичного тролейбуса Валерій Головко.

Громадським транспортом очільники області разом з журналістами доїхали до роботи від зупинки «Зигіна» до «Сінної». Тролейбус курсував звичним маршрутом, а тому по дорозі підсідали й інші пасажири. Вартість проїзду у патріотичному «брендованому» тролейбусі, як і врешті, традиційна – 2 гривні. Хоча Валерій Головко пропонував з нагоди Всесвітнього дня вишиванки зробити проїзд безкоштовним для тих пасажирів, які сьогодні одягли вишиванку.

До речі, пасажири цього тролейбусу зможуть поставити свої підписи під зверненням громадськості міста до європейської спільноти. У ньому йдеться про підтримку українців у їхньому прагненні і боротьбі за європейські цінності, та головне – за цілісність України.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter