У Полтаві говорили про реформи

Суспільство
Надія Труш27 травня 2015 о 14:41742 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві говорили про реформи
У Полтавській ОДА відбулося експертне обговорення «Дорогою реформ: Як зміни законодавства вплинуть на життя полтавців».

У Полтаві говорили про реформи. фото Надії Кучер

Представники громадської ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ» та активісти обговорили проблеми українських законів через призму виборів.

Зокрема, мова йшла про реформу виборчого законодавства для місцевих виборів, тобто про запровадження так званих "відкритих списків", які, за даними Вадима Мінського, менеджера роботи груп Реанімаційного Пакету Реформ, будуть намагатися підмінити закритими списками та прихованою мажоритаркою.

– Полтавці повинні боротися за своє право обрати чесні місцеві ради, бо часу залишилося небагато, – радив Мінський.

Також говорили про енергетичну галузь.

– Основними проблемами енергетичного сектору залишаються його непрозорість, домінування монополій та відсутність державної політики, яка б стимулювала впровадження заходів у сфері ефективності у бюджетному та приватному секторах, – переконаний Андрій Зінченко, експерт Реанімаційного Пакету реформ з енергетичної реформи.

Тому нині активісти із столиці, які організували громадську позапартійну ініціативу, шукають однодумців в інших українських містах. Полтава – 26 місто, яке відвідали київські громадські активісти у рамках туру «Дорогою реформ.

До теми: Експерт розповів, як працюватиме Антикорупційне бюро

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter