У Новому році обмежать розмір максимальної пенсії

Суспільство
Ольга Правденко31 грудня 2015 о 08:511120 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Новому році обмежать розмір максимальної пенсії
Про основні зміни у пенсійному забезпеченні у 2016 році розповіли в міністерстві соцполітики.

У Новому році обмежать розмір максимальної пенсіїДержслужбовцям доведеться обирати між пенсією і зарплатою. Фото з сайту zn.ua

У 2016 році буде обмежений розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню, – пише Урядовий портал.

– Ми фіксуємо максимальний розмір пенсії, вище якого призначатися пенсія в Україні не буде. Цей розмір складає 10 740 гривень. На наше переконання, найвищий розмір пенсії не повинен перевищувати розумних меж, - сказав Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Він також повідомив, що у 2016 році буде збережена норма щодо оподаткування пенсій у розмірі 15%, які перевищують три розміри мінімальної заробітної плати. Водночас, наголосив Міністр, у зв’язку з підвищенням мінімальних соціальних стандартів розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню зросте із 3654 грн. до 4134 грн.

– Тобто пенсії менші за 4134 оподатковуватись не будуть, - пояснив він.

За словами Павла Розенка, у 2016 році продовжиться обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів.

– Для усіх категорій державних службовців та посад, які прирівняні до державної служби, зберігатиметься необхідність вибору - або пенсія, або заробітна плата. Також буде продовжена дія норми щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам у розмірі 85%, - додав глава Мінсоцполітики.

До теми: Пенсійна реформа в дії: кому пенсії зменшать та в кого відберуть

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter