У Лубнах до кінця року відремонтують лікарню

Суспільство
Надія Труш22 червня 2016 о 09:26563 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Лубнах до кінця року відремонтують лікарню
На закінчення робіт сьогодні не вистачає 2 мільйонів 800 тисяч гривень.

У Лубнах до кінця року відремонтують лікарнюУ Лубнах до кінця року відремонтують лікарню. Фото oblrada.pl.ua

Лубенська районна лікарня за свою понад півсотлітню історію неодноразово ставала центром і взірцем розвитку медицини не лише місцевого, а обласного, і навіть всесвітнього рівня. У 1962 році заклад визнали школою передового досвіду і він приймав семінар Всесвітньої організації охорони здоров'я. Та сьогодення вимагає від медичних закладів нові вимоги, особливо в умовах здорожчання енергоносіїв.

– Наприкінці 2015 року ми розпочали реалізацію проекту реконструкції поліклінічного відділення лікарні у напрямку енергоефективності, – розповідає заступник головного лікаря Лубенської лікарні, депутат Полтавської обласної ради Олександр Сиченко. – На цей проект у державному бюджеті заклали 6 мільйонів 900 тисяч гривень. На сьогодні витратили 4 мільйони 100 тисяч гривень. За ці кошти ми поміняли вікна у корпусах, наполовину завершили роботи з утеплення фасаду.

На закінчення робіт сьогодні не вистачає 2 мільйонів 800 тисяч гривень. І у лікарні побоюються: через можливі збої з держфінансуванням утеплення можуть не завершити до холодів, і це може перекреслити усі результати.

– Заклад взірець результативного вирішення проблем галузі області. Тому потрібно зосередитись на його закінченні, – вважає голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. – Зокрема на цьому акцентує увагу глава держави Петро Порошенко, усіляко сприяти закінченню об'єктів з високим рівнем готовності. Тому ми не будемо чекати зими, і потім розводити руками, що не встигли, як це, подекуди, люблять робити. Я буду пропонувати депутатам профінансувати закінчення будівельних робіт у поліклінічному відділенні Лубенської лікарні з коштів, які ми отримаємо у результаті перевиконання обласного бюджету за півроку, яке очікується. Адже розвиток медичної галузі – був і буде одним із пріоритетних напрямків роботи депутатів обласної ради, – повідомив голова обласної ради.

До теми: Пожежа у полтавській лікарні: рятувальники повідомили про наслідки (фото)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter