У Кременчуці ледь не потонув фонд краєзнавчого музею

Суспільство
Надія Труш4 грудня 2015 о 14:20665 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Кременчуці ледь не потонув фонд краєзнавчого музею
Музейні експонати могли пошкодитись через несправне водопостачання.

У Кременчуці ледь не потонув фонд краєзнавчого музеюУ Кременчуці ледь не потонув фонд краєзнавчого музею. Фото – zakarpattya.net.ua

У музеї вчасно знайшли аварійну ділянку мережі водопостачання, якому «залишалося жити» не більше тижня, повідомляє telegraf.in.ua.

За словами віце-мера Дмитра Кравченка в музеї виявили аварійну ділянку мережі водопостачання, вода могла затопити експонати та інші матеріальні цінності, які знаходяться в підвальному приміщенні.

– Виявили аварійний стан подачі холодної води, – повідомив Дмитро Кравченко. – Можливо, вистачило б ще на тиждень, протрималося б, а потім всі фонди, які знаходяться в підвалі, плавали б у воді. Спасибі водоканалу, оперативно все зробили.

Віце-мер Дмитро Кравченко заявив, що після школи-саду в 278-му кварталі краєзнавчий музей є головним пріоритетом для міської влади, і він особисто контролюватиме ситуацію з ним. 2 жовтня цього року виконком Кременчуцької міськради прийняв рішення про консервацію краєзнавчого музею.

До теми: У Полтавському політехнічному коледжі викладач-офіцер створив унікальний міні-музей

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter